فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۰۶

​فرماندار شهرستان :

شوراها بازوی ما در شهرستان هستند

حمیدی در دیدار اعضای شورای شهرستان گفت : شوراها بازوی ما در شهرستان هستند ب

حمیدی در دیدار اعضای شورای شهرستان گفت : شوراها  بازوی ما در شهرستان هستند  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حمیدی فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تشکر از اعضای شورای شهرستان که بطور جد به دنبال مشکلات مردم هستید گفت : باید اعتمادی که مردم به شما کرده اند را بخوبی انجام وظیفه کنید .
وی افزود : ایام محرم نشان داد که در شهرستان از وحدت کاملی برخوردار است و  اهل سنت نذوراتی را که در این ایام می دهند کمتر از تشیع نیست.
حمیدی گفت : در حوزه شهرستان کارهای بسیاری بزرگی در حوزه های مختلف از قبیل آب آشامیدنی، جاده و گاز شده است و باید بیشتر پیگیر امورات باشیم .
فرماندار ادامه داد : مردم شما را انتخاب کرده اند تا مشکلی را از آنان برطرف کنید و از این فرصت که مردم به شما اعتماد کردند استفاده کنید تا بتوانید بخشی از خواسته های مردم را پیش ببرید.
وی ادامه داد : تحولاتی که در شورا اتفاق افتاد نشان از اتحاد ، همبستگی و همدلی اعضای شورا را دارد. تاکید ما بعنوان نماینده دولت بر وحدت است .
 حمیدی افزود : با توجه به برگزاری انتخابات در اسفند ماه سالجاری و شرایط کنونی کشور و مشکلات اقتصادی حساسیت در انتخابات بالا است و دشمنان به دنبال دور کردن مردم از پای صندوق های رای است . در عرصه انتخابات می توانیم اقتدار نظام جمهوری به جهنانیان ثابت کنیم . ما در مقابل مردم وظیفه داریم انتخاباتی سالم برگزار کنیم .
نماینده عالی دولت در شهرستان گفت : شهرستان در بعضی از حوزه ها عملکرد خوبی ندارد و بطور جدی پیگیر امورات نشده . باید برای مردم دلسوزی کرد و نباید به دنبال تنش باشیم. در بعضی از حوزه ها مکاتبات زیادی انجام شده است و پیگیر خواهیم بود تا بتوانیم مشکلات را بر طرف کنیم
در ابتدای این جلسه بهرامی نیا رئیس شورای شهرستان ضمن تبریک گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : این مسئولیت ها را مدیون خون شهدا هستیم . امروز شورای شهرستان عصاره وحدت است.  مسائل وحدت از اولویت های کاری شورا است. نباید به  خاطر منافع شخصی شهر را به فراموشی سپرده شود


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۴۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۲۲۴۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۰ نفر
آماربازدیدکنندگان