مرتضی حمیدی
فرماندار شهرستان تربت جام
 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۶

فرماندار تربت جام

۱۶ آذر در تقویم روز شمار تربت جام ماندگار خواهد ماند

مرتضی حمیدی فرماندار تربت جام در روز خدمت بی توقع به مناسبت ارتحال دکتر کوثری گفت : ۱۶ آذر در تقویم روز شمار تربت جام ماندگار خواهد ماند

مرتضی حمیدی فرماندار تربت جام در روز خدمت بی توقع به مناسبت ارتحال دکتر کوثری گفت : 16 آذر در تقویم روز شمار تربت جام ماندگار خواهد ماند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین به مناسبت 16 آذر سالروز ارتحال دکتر کوثری زنگ ایثار در تربت جام نواخته شد .
حمیدی فرماندار شهرستان در این مراسم گفت : برخی از افراد بعد از نبودن آنها انسانیت و خدمات آنها دیده می شود که دکتر کوثری یکی از این افراد بود که سالها بدون منت به مردم خدمت کرد .
وی افزود : در 16 آذر در تربت جام خدمات بسیاری ارزنده ای بصورت رایگان به قشر محروم و نیازمندان جامعه ارائه می شود و این نشان از فهم ، بینش ، آگاهی و قدردانی مردم این شهرستان است .
حمیدی ادامه داد : مدیران باید در طول خدمت خود خدمانی را از خود بجا بگذارند و نباید طروی عمل کنند که هیچ فرقی برایشان در طول خدمت مدیریت ندارد .
فرماندار گفت : حوزه سلامت مردم خیلی مهم است و باید خیرین و پزشکان تنها 16 آذر را برای کمک به محرومین مد نظر قرار ندهند و در طول سال به این خدمات بپردازند .
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان