مرتضی حمیدی
فرماندار شهرستان تربت جام
 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

فرماندار تربت جام :

حامیان دولت باید در برنامه های جشن ۴۰ سالگی انقلاب پر شور تر از گذشته شرکت کنند

مرتضی حمیدی در جمع اعضای ستاد مرکزی دکتر روحانی گفت : حامیان دولت باید در برنامه های دهه فجر جشن ۴۰ سالگی انقلاب پر شور تر از گذشته شرکت کنند.


مرتضی حمیدی در جمع اعضای ستاد مرکزی دکتر روحانی گفت : حامیان دولت باید در برنامه های دهه فجر جشن 40 سالگی انقلاب پر شور تر از گذشته شرکت کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه حامیان دولت با فرماندار شهرستان با محوریت بررسی مسائل بهداشتی و پزشکی در محل فرمانداری برگزار شد .
فرماندار شهرستان در این جلسه گفت : با توجه به اینکه امسال از شرایط خاصی برخوردار است باید همه تلاش کنیم تا با حضور مردم در برنامه های دهه فجر جشن 40 سالگی انقلاب باشگوه تر برگزار شود .
وی افزود : دشمنان نظام و انقلاب در راس آنها آمریکا با برگزاری جلسه با 400 نفر از کارشناسان خبره به دنبال فروپاشی نظام و انقلاب هستند و برای ما نقشه هایی کشیده اند که ملت ایران با هوشیاری کامل پای آرمانهای نظام و انقلاب ایستانده اند و نمی گذارند نقشه های دشمن تحقق پیدا کند .
حمیدی ادامه داد :  حامیان دولت در شهرستان با اطلاع رسانی از عملکرد دولت و دستاوردهای نظام وانقلاب امید را به مردم برگردانند.
حمیدی گفت : با توجه به فشارهای اقتصادی شرمنده مردم هستیم و انشاااله با دست به دست همدیگر از این مشکلات عبور خواهیم کرد و در 40 سالگی انقلاب بار دیگر دشمن را به زانو درمی آوریم .
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان