فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۱۷

برگزاری یادواره امام و شهدا سرمایه گذاری برای تداوم راه و اهداف انقلاب است

معاون فرماندار شهرستان تربت جام گفت: دشمنان نظام و انقلاب به هر روشی به دنبال این هستند که مردم و بویژه جوانان کشور را از ارزش های امام(ره) و انقلاب دور کنند بنابراین برگزاری یادواره امام و شهدا سرمایه گذاری برای تداوم راه و اهداف انقلاب است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ حسن کاظمی، معاون فرماندار شهرستان تربت جام در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی با تاکید بر برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم ارتحال امام(ره) گفت: دشمنان نظام و انقلاب به هر روشی به دنبال این هستند که مردم و بویژه جوانان کشور را از ارزش های امام(ره) و انقلاب دور کنند؛ بنابراین برگزاری مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و یادواره شهدا یک نوع سرمایه گذاری و ارزش گذاری برای تداوم راه و اهداف انقلاب اسلامی است.

حسن کاظمی افزود: تبیین تفکرات، سیره عملی و اخلاقی حضرت امام خمینی(ره) به نسل هایی که ایشان را ندیدند و پیامشان را درک نکردند لازم و ضروری است.

وی با اشاره بیانات مقام معظم رهبری تصریح کرد : جوانان ایرانی اعم از پسران و دختران علاقه خاصی به حضرت امام(ره) دارند به گونه ای که انگار در محضر امام بوده اند و آن زمان را درک کرده اند؛ حتی جوانان خارج از کشور هم به اندیشه و ارزش های امام خمینی(ره) علاقه مند هستند که دو عامل شخصیت حضرت امام و سطح دانایی علمی و دیگری عظمت این انقلاب سبب کشش این جوانان به این مکتب شده است.

کاظمی تاکید کرد: انقلاب اسلامی متفاوت با سایر انقلاب های دنیا است و این انقلاب نه فقط سیاسی و اجتماعی بلکه انقلابی همه جانبه و اسلامی است. بنا به این علاقه جوانان به اندیشه ها و سیره امام خمینی(ره) لازم است ادارات نسبت به ترویج اندیشه های امام(ره) در بین جوانان اقدامات لازم را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان تا دندان مسلح دائم به فکر توطئه و فتنه برای براندازی نظام هستند تاکشور را از پای درآورند و با ایجاد مشکلات اقتصادی و روانی به دنبال این هستند که مردم را ازانقلاب دورکنند اما دشمنان نمی دانند که مردم با جان و دل پای انقلاب امام (ره) ایستاده اند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان