فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۲۴

فرماندار تربت جام :

ارزش های دفاع مقدس باید تبیین شود

حمیدی فرماندار شهرستان در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدی گفت : دفاع مقدس یک دانشگاه بود و ارزش های دفاع مقدس باید تبیین شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، با حضور حمیدی فرماندار شهرستان، سردار یوسفعلی زاده ، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین ادارات و پیشکسوتان دفاع مقدس جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدی در محل فرمانداری برگزار شد .
در این جلسه حمیدی فرماندار شهرستان گفت : دفاع مقدس یک دانشگاه بود و باید درس های را که در آن آموخته ایم را بخ نسل امروز تبیین کنیم .
وی افزود : باید مسائل و ارزش های دفاع مقدس را که در دست داریم حفظ و در نشر آن وقت گذاشت .
فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن قدردانی از خانواده شهدا و جانبازان گفت : یکی از مولفه های مهم این جلسه نشر توجه بیشتر به خانواده شهدا و جانبازان است و باید درخصوص اشتغال فرزندان این عزیزان در دستور کار تمام دستگاهها باشد .
در ادامه این جلسه سردار یوسفعلی زاده مسئول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خراسان گفت : راه اندازی این نهاد یک کار مردمی است و نهادی به ادارات اضافه نمی شود و این حرکت جهت تقدم بخشی ما نسبت به شهدا ، آرمان و ارزش های که داشتند است .
وی افزود: ما وظیفه داریم این آرمان و حرکت بزرگ را حفاظت و صیانت کنیم و با کمک همه دستگاههای اجرایی شهرستان این رشادت ها و جانفشانی های 8 سال دفاع مقدس را نشر دهیم .
در پایان این جلسه علی اکرامی بعنوان مسئول نمانیدگی این نهاد در شهرستان معرفی و برنامه های این نهاد را تشریح کرد .     


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان