فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۶/۱۰

معاون جمهوری اسلامی ایران در مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی 

حرکت های تقریبی ،انقلابی و آتش به اختیار ابرقدرت ها را به التماس وا داشته است 

معاونت امور جمهوری اسلامی  ایران در مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی درآئین تاسیس دفترمجمع تقریب بین مذاهب اسلامی تربت جام گفت : تفکر حرکت های تقریبی ،انقلابی و آتش به اختیاربا پشتوانه مردمی تا الان موفق بوده وابرقدرت هارا به التماس وا داشته است .حرکت های تقریبی ،انقلابی و آتش به اختیار ابرقدرت ها را به التماس وا داشته است 
معاونت امور جمهوری اسلامی  ایران در مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی درآئین تاسیس دفترمجمع تقریب بین مذاهب اسلامی تربت جام گفت : تفکر حرکت های تقریبی ،انقلابی و آتش به اختیاربا پشتوانه مردمی تا الان موفق بوده وابرقدرت هارا به التماس وا داشته است .
حجت الاسلام سید حامد علم الهدای افزود:برای رسیدن به اهداف بلند بزرگان تقریب مذاهب از گذشته ودر طول مدت بعد از بعثت پیامبر اکرم (ص) همه دلسوزان باید به میدان بیایند و هزینه کند و برای رسیدن به امت واحده در گام نخست بایدفکرها به هم نزدیک شود.
وی ادامه داد:تفکرتقریب و حرکت تقریبی  نیاز جهان اسلام است و همه باید تلاش کنیم  تا فکرها را به هدف نزدیک کنیم و زمینه امت واحده درست  شود.
وی تصریح کرد:فعالیت درمجمع تقریب مذاهب با علما بود اما اکنون این  حرکت به دانشگاه رسیده تا اساتید ، دانشجویان و متفکرین جامعه در وادی تقریب و درمسیر امت واحده قدم بردارند.

وی خاطر نشان کرد:مردم اگر علماو اساتید دانشگاه را در کنار هم ببینند امیدوار می شوند و فاصله موجب ضعف می شود.

وی ابراز داشت :مجمع تقریب مذاهب با دانشگاه پیام نور و آزاد تفاهم نامه امضاکرده و این روند با پشتوانه مردمی ،علما ،اساتید و سردامداران وحدت ادامه دارد.
دراین مراسم طی حکمی از سوی حجت الاسلام علم الهدی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان دکتر حسن جامی الاحمدی فرزند امام جمعه اهل سنت تربت جام به عنوان مسئول دفتر مجمع تقربب  بین مذاهب تربت جام معرفی شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان