فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۶/۱۱

فرماندار تربت جام تاکیدکرد

مدیران سلامت وامنیت غذایی درمحرم و صفرنظارت کنداتفاق بهداشتی ایجاد نشود

به گزارش روابط عمومی فرماندار تربت جام در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی بااشاره به ایام سوگواری سیدالشداء و تهیه و توزیع نذورات مردمی تاکید کرد:

به گزارش روابط عمومی فرماندار تربت جام در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی بااشاره به ایام سوگواری سیدالشداء و تهیه و توزیع نذورات مردمی تاکید کرد:مدیران عضو کار گروه سلامت و امنیت غذایی با تشدید نظارت دقیق و مراقبت بیشتردر تهیه، طبخ و توزیع نذورات درماه محرم و صفراعمال کند که اتفاقی براساس عدم رعایت مسائل بهداشتی برای مردم ایجاد نشود.

مرتضی حمیدی افزود:اگرکم توجهی صورت گیردو مشکل و آلودگی در اطعام  مردم  بوجود آید همه ما گرفتار می شویم و باید از الان تدابیر لازم اتخاذ شود.

وی خطاب به بخشداران اظهارداشت : بخشداران با نظارت دقیق مراقبت کند که در تهیه و توزیع نذورات برای مردم روستا مشکلی بوجود نیاید.

وی تصریح کرد:باصرف هزینه ۲میلیارد تومان مردم روستای تعز علیا و سفلی از آب شرب سالم وبهداشتی برخوردار شدند.

وی خاطر نشان کرد:مبلغ ۱۲ میلیارد اعتباربرای آب شرب روستایی تخصیص یافته و لازم است آبفای شهری و روستایی با اولویت بندی نسبت به هزبنه اعتبارات اقدام کند تا چالش های آب شرب روستایی کاهش یابد.

فرماندار با اشاره به پروژه مهر و بازگشایی مدارس در زمینه تغذیه مدارس ابراز داشت :دست اندرکاران تغذیه مدارس دقت کند اجناسی که ممنوعیت   فروس دارد مانند سوسیس، کالباس، نوشابه و ...  با بازدید های مستمراز آموزشگاه ها از فروش موارد غیر بهداشتی پیشگیری کند.

 درادامه دکتر محمد افکارئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و تذکرات بهداشتی و امنیت غذایی  گفت :درایام ماه محرم و صفر اکیپ های بازرسی به صورت شبانه روزی ازمراکز تهیه ،طبخ و توزیع نذورات بازدیدمی کند تا مشکل امنیت غذایی برای عزاداران پیش نیاید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۳۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۲۲۳۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۰ نفر
آماربازدیدکنندگان