فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۶/۱۱

فرماندار تربت جام تاکیدکرد

مدیران سلامت وامنیت غذایی درمحرم و صفرنظارت کنداتفاق بهداشتی ایجاد نشود

به گزارش روابط عمومی فرماندار تربت جام در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی بااشاره به ایام سوگواری سیدالشداء و تهیه و توزیع نذورات مردمی تاکید کرد:

به گزارش روابط عمومی فرماندار تربت جام در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی بااشاره به ایام سوگواری سیدالشداء و تهیه و توزیع نذورات مردمی تاکید کرد:مدیران عضو کار گروه سلامت و امنیت غذایی با تشدید نظارت دقیق و مراقبت بیشتردر تهیه، طبخ و توزیع نذورات درماه محرم و صفراعمال کند که اتفاقی براساس عدم رعایت مسائل بهداشتی برای مردم ایجاد نشود.

مرتضی حمیدی افزود:اگرکم توجهی صورت گیردو مشکل و آلودگی در اطعام  مردم  بوجود آید همه ما گرفتار می شویم و باید از الان تدابیر لازم اتخاذ شود.

وی خطاب به بخشداران اظهارداشت : بخشداران با نظارت دقیق مراقبت کند که در تهیه و توزیع نذورات برای مردم روستا مشکلی بوجود نیاید.

وی تصریح کرد:باصرف هزینه ۲میلیارد تومان مردم روستای تعز علیا و سفلی از آب شرب سالم وبهداشتی برخوردار شدند.

وی خاطر نشان کرد:مبلغ ۱۲ میلیارد اعتباربرای آب شرب روستایی تخصیص یافته و لازم است آبفای شهری و روستایی با اولویت بندی نسبت به هزبنه اعتبارات اقدام کند تا چالش های آب شرب روستایی کاهش یابد.

فرماندار با اشاره به پروژه مهر و بازگشایی مدارس در زمینه تغذیه مدارس ابراز داشت :دست اندرکاران تغذیه مدارس دقت کند اجناسی که ممنوعیت   فروس دارد مانند سوسیس، کالباس، نوشابه و ...  با بازدید های مستمراز آموزشگاه ها از فروش موارد غیر بهداشتی پیشگیری کند.

 درادامه دکتر محمد افکارئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و تذکرات بهداشتی و امنیت غذایی  گفت :درایام ماه محرم و صفر اکیپ های بازرسی به صورت شبانه روزی ازمراکز تهیه ،طبخ و توزیع نذورات بازدیدمی کند تا مشکل امنیت غذایی برای عزاداران پیش نیاید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان