فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۲۵

فرماندار تربت جام‌درشورای اداری گفت 

دشمن به دنبال نفوذ،اختلاف افکنی ، تضعیف اعتقادات دینی و بهم ریختن وضعیت کشور است 

فرماندار شهرستان در جلسه شورای اداری شهرستان گفت :دشمن به دنبال نفوذ،اختلاف افکنی ، تضعیف اعتقادات دینی و بهم ریختن وضعیت کشور است فرماندار شهرستان در جلسه شورای اداری شهرستان گفت :دشمن به دنبال نفوذ،اختلاف افکنی ، تضعیف اعتقادات دینی و بهم ریختن وضعیت کشور است 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،فرماندار تربت جام‌ با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی(ع) و تبریک موفقیت غرور آفرین و هوشمندانه سپاه پاسداران مبنی بر دستگیری فردمعاندوضدانقلاب گفت :دستگیری روالله زم یک حرکت بسیار مهم سیاسی ،فرهنگی و نظامی بودکه اتفاق افتاد وی تلاش می کرد در فضا،فکر و رفتارمردم انحراف ایجاد کند.

مرتضی حمیدی با اشاره به تحولات منطقه ای گفت : دشمن بعد از شکست جنگ اقتصادی در آستانه انتخابات به دنبال نفوذ،اختلاف افکنی ،تضعیف اعتقادات دینی و بهم ریختن وضعیت کشور است و این یک زنگ خطر است.

وی بیان داشت : آمریکابا خروج یک طرفه از برجام شرایط پیچیده اقتصادی ظالمانه ای بر کشور تحمیل کردکه در دوران جنگ‌ تحمیلی نداشتیم و دشمن تمام توان خود را گذاشته تا ایران در تجارت و صادرات نفت موفق نشودو نظام را با مشکل مواجه کند.

وی ادامه داد:حاکمیت نظام و دولتمردان  جنگ اقتصادی دشمن را بااستفاده از دستاوردهای دفاع مقدس" استقامت و مقاومت " به فرصت تبدیل کردند و پیروز میدان شدند.

وی اضافه کرد: ملت انقلابی ایران برمبنای استقامت و مقاومت تحریم های ظالمانه را دور زدندو امروز برگ برنده در دست ایران است و ترامپ با فتنه هایش دردنیا تنها مانده است .

وی تصریح کرد:امروز تحریم ها بی اثر شده و بی اعتمادی آمریکابرای همه کاملا" اثبات شده است و انروز دنیاایران را با ابرقدرت های جهان مقایسه می کند.

فرماندار خاطر نشان کرد: امروز جنگ اقتصادی را عزت مندانه مدیریت کردیم و دشمن به دنبال این است که فضای داخلی را به لحاظ سیاسی ،اجتماعی ، مذهبی دچار مشکل کند و این زنگ خطر است.
حمیدی تاکید کرد: دشمن به دنبال نفوذ، بهم ریختن کشور ، تضعیف اعتقادات دینی و اختلاف است ونباید به دشمن اجازه دهیم اختلاف ایجاد کند.

فرماندار تربت جام با اشاره به حوزه مدیریتی گفت: مدیران اجرایی بایستی از هر چیزی که آنان را مشغول به خودش می کند پرهیز کندو به حوزهای اقتصادی و اخلاقی دل نبندند متاسفانه این اتقاقات وجود دارد که ممکن است طراحی دشمن باشد.

وی ابراز داشت :مدیران نباید به هیچ حوزه و صندلی دلبستگی داشته باشند و باید یک مدیرمیدانی، انقلابی و جهادی عمل کند.
وی یادآورشد :مدیران بایستی در مسیر شکوفایی توسعه مثلث اقتصادی و فرهنگی تلاش کند و از حوزه کاری خود کاملا مطلع باشند .

حمیدی بیان داشت :مدیران بایستی نوکروخدمتگزار مردم باشندوبا هیچ منتی به مردم خدمت کند.
وی با اشاره به تیم ارزیاب فرمانداری از عملکرددستگاه های اجرایی در ماه محرم و هفته دفاع مقدس گفت :ازمجموع ۵۴ دستگاه اجرایی که مورو ارزیابی قرار گرفتند ۲۵ دستگاه خوب عمل کردند، متاسفانه ۱۲دستگاه متوسط و ۷ دستگاه بسیار ضعیف بودند که کتبا به دستگا هها اعلام می شود.

امام‌جمعه اهل سنت تربت جام با تسلیت ایام اربعین حسینی (ع)و تبریک وتشکر از اقدام خداپسندانه و انقلابی سپاه پاسداران در دستگیری فرد معاند و ضد انقلاب  روح الله زم گفت:حرکت انقلابی و جهادی سربازان اطلاعات سپاه پاسداران مبنی بر دستگیری یک فرد ضد انقلاب برهمگان مبارک باشد.

مولوی شرف الدین جامی الاحمدی با استفاده از آیات الهی مبنی برصفات مدیران اجرایی افزود:مدیران اجرایی به تکلیف قانونی و شرعی عمل کند موفق خواهند شد.

فرمانده سپاه پاسداران تربت جام با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس گفت :همه ما مدیون جانفشانی شهدا هستیم و امروز این پستها ،مقام ها و میزهایی که در دست ما است ازبرکت خون مطهر شهیدان است که به ما ارث رسیده است وتکلیف داریم‌ مسیر و راه آنان‌را ادامه دهیم.

سرهنگ ابوطتلب جوان‌افزود:امروز مردم انقلابی و ولایت مدار ایران‌ با ایستادگی و مقاومت ابرقدرت هارا به زانو درآورده و ره دنبال مذاکره با سران ایران هستند.

لازم به یادآوری است در ابتدای جلسه شورای اداری به مناسبت هفته نیروی انتظامی زندگینامه و وصیتنامه شهید علی اصغرعاشوری قرائت و از خانواده شهید تجلیل بعمل آمد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۳۹۹۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان