فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۲۵

فرماندار تربت جام‌درشورای اداری گفت 

دشمن به دنبال نفوذ،اختلاف افکنی ، تضعیف اعتقادات دینی و بهم ریختن وضعیت کشور است 

فرماندار شهرستان در جلسه شورای اداری شهرستان گفت :دشمن به دنبال نفوذ،اختلاف افکنی ، تضعیف اعتقادات دینی و بهم ریختن وضعیت کشور است فرماندار شهرستان در جلسه شورای اداری شهرستان گفت :دشمن به دنبال نفوذ،اختلاف افکنی ، تضعیف اعتقادات دینی و بهم ریختن وضعیت کشور است 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،فرماندار تربت جام‌ با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی(ع) و تبریک موفقیت غرور آفرین و هوشمندانه سپاه پاسداران مبنی بر دستگیری فردمعاندوضدانقلاب گفت :دستگیری روالله زم یک حرکت بسیار مهم سیاسی ،فرهنگی و نظامی بودکه اتفاق افتاد وی تلاش می کرد در فضا،فکر و رفتارمردم انحراف ایجاد کند.

مرتضی حمیدی با اشاره به تحولات منطقه ای گفت : دشمن بعد از شکست جنگ اقتصادی در آستانه انتخابات به دنبال نفوذ،اختلاف افکنی ،تضعیف اعتقادات دینی و بهم ریختن وضعیت کشور است و این یک زنگ خطر است.

وی بیان داشت : آمریکابا خروج یک طرفه از برجام شرایط پیچیده اقتصادی ظالمانه ای بر کشور تحمیل کردکه در دوران جنگ‌ تحمیلی نداشتیم و دشمن تمام توان خود را گذاشته تا ایران در تجارت و صادرات نفت موفق نشودو نظام را با مشکل مواجه کند.

وی ادامه داد:حاکمیت نظام و دولتمردان  جنگ اقتصادی دشمن را بااستفاده از دستاوردهای دفاع مقدس" استقامت و مقاومت " به فرصت تبدیل کردند و پیروز میدان شدند.

وی اضافه کرد: ملت انقلابی ایران برمبنای استقامت و مقاومت تحریم های ظالمانه را دور زدندو امروز برگ برنده در دست ایران است و ترامپ با فتنه هایش دردنیا تنها مانده است .

وی تصریح کرد:امروز تحریم ها بی اثر شده و بی اعتمادی آمریکابرای همه کاملا" اثبات شده است و انروز دنیاایران را با ابرقدرت های جهان مقایسه می کند.

فرماندار خاطر نشان کرد: امروز جنگ اقتصادی را عزت مندانه مدیریت کردیم و دشمن به دنبال این است که فضای داخلی را به لحاظ سیاسی ،اجتماعی ، مذهبی دچار مشکل کند و این زنگ خطر است.
حمیدی تاکید کرد: دشمن به دنبال نفوذ، بهم ریختن کشور ، تضعیف اعتقادات دینی و اختلاف است ونباید به دشمن اجازه دهیم اختلاف ایجاد کند.

فرماندار تربت جام با اشاره به حوزه مدیریتی گفت: مدیران اجرایی بایستی از هر چیزی که آنان را مشغول به خودش می کند پرهیز کندو به حوزهای اقتصادی و اخلاقی دل نبندند متاسفانه این اتقاقات وجود دارد که ممکن است طراحی دشمن باشد.

وی ابراز داشت :مدیران نباید به هیچ حوزه و صندلی دلبستگی داشته باشند و باید یک مدیرمیدانی، انقلابی و جهادی عمل کند.
وی یادآورشد :مدیران بایستی در مسیر شکوفایی توسعه مثلث اقتصادی و فرهنگی تلاش کند و از حوزه کاری خود کاملا مطلع باشند .

حمیدی بیان داشت :مدیران بایستی نوکروخدمتگزار مردم باشندوبا هیچ منتی به مردم خدمت کند.
وی با اشاره به تیم ارزیاب فرمانداری از عملکرددستگاه های اجرایی در ماه محرم و هفته دفاع مقدس گفت :ازمجموع ۵۴ دستگاه اجرایی که مورو ارزیابی قرار گرفتند ۲۵ دستگاه خوب عمل کردند، متاسفانه ۱۲دستگاه متوسط و ۷ دستگاه بسیار ضعیف بودند که کتبا به دستگا هها اعلام می شود.

امام‌جمعه اهل سنت تربت جام با تسلیت ایام اربعین حسینی (ع)و تبریک وتشکر از اقدام خداپسندانه و انقلابی سپاه پاسداران در دستگیری فرد معاند و ضد انقلاب  روح الله زم گفت:حرکت انقلابی و جهادی سربازان اطلاعات سپاه پاسداران مبنی بر دستگیری یک فرد ضد انقلاب برهمگان مبارک باشد.

مولوی شرف الدین جامی الاحمدی با استفاده از آیات الهی مبنی برصفات مدیران اجرایی افزود:مدیران اجرایی به تکلیف قانونی و شرعی عمل کند موفق خواهند شد.

فرمانده سپاه پاسداران تربت جام با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس گفت :همه ما مدیون جانفشانی شهدا هستیم و امروز این پستها ،مقام ها و میزهایی که در دست ما است ازبرکت خون مطهر شهیدان است که به ما ارث رسیده است وتکلیف داریم‌ مسیر و راه آنان‌را ادامه دهیم.

سرهنگ ابوطتلب جوان‌افزود:امروز مردم انقلابی و ولایت مدار ایران‌ با ایستادگی و مقاومت ابرقدرت هارا به زانو درآورده و ره دنبال مذاکره با سران ایران هستند.

لازم به یادآوری است در ابتدای جلسه شورای اداری به مناسبت هفته نیروی انتظامی زندگینامه و وصیتنامه شهید علی اصغرعاشوری قرائت و از خانواده شهید تجلیل بعمل آمد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان