فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۰/۱۱

فرماندار تربت جام درشورای اداری تاکید کرد

اجرای قانون نیازمند مجریان صالح، قانومند، دست پاک ،آگاه ،مقتدرو قاطع است

فرماندارتربت جام در جلسه شورای اداری که با محوریت انتخابات برگزار شدگفت : مدیران اجرایی و دست اندرکاران امر انتخابات دوماموریت مهم و سرنوشت ساز انتخابات مجلس و خبرگان رهبری را در پیش داریم که نمادشکوه حضور مردم در عرصه سیاسی و ایجاد زمینه مناسب برای خلق حماسه سیاسی با شراطی مساوی برای همه نامزدها را دردستور کار دارند.

فرماندارتربت جام در جلسه شورای اداری که با محوریت انتخابات برگزار شدگفت : مدیران اجرایی و دست اندرکاران امر انتخابات دوماموریت مهم و سرنوشت ساز انتخابات مجلس و خبرگان رهبری رادرپیش داریم که نمادشکوه حضور مردم در عرصه سیاسی  و ایجاد زمینه مناسب برای خلق حماسه سیاسی با شراطی مساوی برای همه نامزدها را دردستور کار دارند.

به گزارش روابط عمومیفرمانداری مرتضی حمیدی در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به مولفه های تاثیرگذار در امر انتخابات افزود: اوضاع منطقه هر چه بهتر و مناسب ترباشد طبیعتا" امنیت انتخابات تاثیر مثبت تری دارد و اگر شرایط منطقه نامناسب باشد رسالت مادرامر انتخابات سالم سخت تر می شود و بایستی مراقبت کرد مشکل امنیتی اتفاق نیفتد.

وی ادامه داد: دشمن با اراده بسیار قوی  مسائل داخل کشور را دنبال می کند تا شرایط کشور را متاثر ازخارج بکند.

وی اضافه کرد: مدیران  در زمینه های فرهنگی و اجتماعی باید مراقبت کند تا به بهانه برگزاری انتخابات افراد جذب گروهای تروریستی نشوند و در جهت رضایت مندی مردم در همه زمان ها و بویژه در فصل انتخابات گام های مهمی بردارند و ازایجاد تنش جلوگیری کند .

وی با اشاره به رعایت قانون توسط دستگاههای اجرایی  تصریح کرد: در اجرای امر انتخابات بایستی قانون را صحیح اجرا کنیم و التزام به قانون ادای امانت الهی است و هرکسی حرفی میزند بایستی بر اساس قانون باشدو در حوزه انتخابیه تربت جام به جز اجرای قانون هرگز قدمی برنخواهم داشت واجرای صحیح قانون نیازمند مجریان صالح ، دست پاک،آگاه به قوانین، بااقتدار است که با قاطعیت و بدون تبعیض عمل کند.

فرماندار خاطر نشان کرد:فراهم کردن بسترهای اجرای قانون وظیفه همه مجریان است تا انتخابات  قانومند ، پرشور و با مشارکت حداکثری مردم ودرامنیت کامل ورقابتی برگزار شود.

وی تاکید کرد: ملت انقلابی ایران در صحنه های مختلف به میدان می آیند و حضورحداکثری را به نمایش می گذارند و انتخابات تنها صحنه ای است که حضور بر اساس آمار دقیق اعلام می شودو شرکت درانتخابات اعلام وفاداری به اسلام، انقلاب ،وظیفه شرعی ، دینی ، سیاسی و اخلاقی است .

فرماندارتربت جام‌ابراز داشت : هوشیاری درشناخت دوست و دشمن بیستر از هر چیزی لازمه کار مدیران است که اشتباه نکند .
دادستان جدید عمومی و انقلاب تربت جام با اشاره به وظایف دستگاه قضا گفت : برابراصل ۱۵۶ قانون اساسی بیش از هزار وظیفه بر عهده دستگاه قضایی گذاشته شده و یکی از قوانین نظارت برحسن اجرای قانون در ادارات برعهده دادستان است.
حمید علیزاده افزود: هرکجا مدیری به وظیفه عمل نکند موجب بروزنارضایتی مردم می شود و ضمن اینکه لطمه به حیثیت نظام وارد می کندو متعاقب آن تحقق جرایم را به دنبال دارد.
وی ادامه داد:اگر مردم مطالباتی ازیک  دستگاه اجرایی داشته باشند و گزارشات به دادستانی ارسال شود ورود خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه دادستانی به دنبال احیاءو حفظ حقوق عامه مردم است تصریح کرد: درهر جایگاهی که قرار گرفتیم یک فرصت برای خدمت رسانی به مردم است و ارث پدری مان نیست و در راستای منافع عمومی مردم حرکت می کنیم وبایستی وظیفه را به نحو احسن انجام دهیم .
وی باشاره به اینکه دیدگاه دادستانی پیشگیری از وقوع جرم است خاطر نشان کرد: بر اساس قانون مربوط به سلامت اداری  است اگرجرمی توسط  کارکنان دولت صورت گیرد ضربه به نظام وارد می شودو حاشیه امنی برای مجرمان نخواهیم داشت و برابرقانون با متخلفان اداری برخوردمی شود.
دادستان با اشاره به تخلفات انتخاباتی توسط دستگاه اداری خاطر نشان کرد:اگر مدیرو کارکنان دستگاه اجرایی ، نظامی ، انتطامی و امنیتی و... امکانات دولتی را دراختیار داوطلب قرار دهد مصداق بارز جرم اموال است مجازات آن انفصال از خدمت و حبس است  و پیشگیری از وقوع جرم وظیفه همه دستگاههاست .
امام جمعه تربت جام با اشاره به لوازمات مدیریت با استفاده از آیات وروایات گفت :یک مدیر از دیدگاه قرآن بایستی علم و دانش و تخصص را کسب کند و قدرت انجام کاررا نسبت به زیر دستان داشته باشد.
حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر افزود: یک مدیر کاری که انجام می دهد بایستی براساس عزت ،حکمت و مصلحت باشد و با تسخیر نیروبه نفع اداره تلاش کند وابزار کار را هم داشته باشد.
وی با اشاره به فتنه های دشمنان تصریح کرد: ازابتدای پیروزی انقلاب دشمنان برای براندازی نظام اسلامی و بویژه ستون خیمه انقلاب ولی فقیه و حتی پسا رهبری هم برنامه ریزی دارد .
وی خاطر نشان کرد: نماد قدرت ایران مردم هستند و رهبری نمادوحدت و یکپارچگی نظام اسلامی است واستکبار جهانی مخالف کشوری به نام ایران است.
وی تاکید کرد: هر کجا که دشمن از شما تعریف کرد بدانید که به زمین خودی گل زدید‌ و دشمن همیشه به دنبال گرفتن نماد وحدت ،یکپارچگی و تجزیه ایران اسلامی است .


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان