فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

فرماندارو رئیس ستاد مدیریت ویروس کرونا تربت جام 

بهتربن راه درمان کرونا قرنطینه درخانه و فرصت مناسب برای تزکیه نفس است 

حمیدی فرماندار در نخستین جلسه ستاد کرونا در سال ۹۹ گفت: بهتربن راه درمان کرونا قرنطینه درخانه و فرصت مناسب برای تزکیه نفس است به گزارش روابط عمومی، حمیدی فرماندارو رئیس ستادمدیریت ویروس کرونادر نخستین جلسه ستاد در سال ۹۹ سال جهش تولید باقدردانی ازدست اندر کاران پیشگیری ومقابله باویروس کرونا ، مدیران اجرایی نظامی،انتظامی،سپاه ، امنیتی ،درمانی، پزشکی ،مردمی، بسیجیان و خیرین ، با اشاره به ظرفیت تولید ماسک استاندارد درشهرستان گفت :با توجه به ظرفیت و قابلیت تولید ماسک درشهرستان نباید کمبودی داشته باشیم و با تولید روزانه ۱۰هزار ماسک می توانیم شهرستان های همجوار را هم پوشش دهیم.

مرتضی حمیدی افزود: تهیه و توزیع ماسک بایستی با کنترل و نظارت دانشکده علوم پزشکی و تعزیرات صورت گیرد و این خوشایند نیست که مردم بگویند ماسک نداریم و بایستی به همه داروخانه ها برای عرضه به مردم تحویل شود.

وی با اشاره به اینکه بیماری کرونا در برخی افراد علائم ندارد درآستانه  فرارسیدن سیزده بدر متذکرشد:  از 
مردم عزیز خواهشمندم  تحت هیچ شرایطی در تفرجگاهها حضور پیدا نکنند وبرای سلامتی خود و دیگران از رفتن به بیرون از خانه به خصوص درسیزده بدر صرفه نظر کنند .چون کرونا ویروس ‌، در اجتماعات به راحتی منتقل می شود.

وی با اشاره به بستن راه ورودی شهر ، یادآورشد: برای  این کاربه کارشناسان کمیته ترافیک ماموریت داده شد با بررسی همه جوانب درصورت تصویب اجرا گردد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان