فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۰۱

فرماندار و رییس ستاد مدیریت کرونا تربت جام هشدارداد

افزایش فوت شدگان کرونا به ۷۵نفر و لزوم رعایت نکات بهداشت فردی و اجتماعی

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت ویروس کرونا گفت : علیرغم اینکه تمام توان و تلاش را برای پیشگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا بکار گرفته شده، شرایط تربت جام و حومه سخت شده است وتا الان تعداد ۷۵ نفر مبتلایان به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

فرماندار و رییس ستاد مدیریت کرونا تربت جام هشدارداد افزایش فوت شدگان کرونا به ۷۵نفر و لزوم رعایت نکات بهداشت فردی و اجتماعی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، حمیدی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت ویروس کرونا گفت : علیرغم اینکه تمام توان و تلاش را برای پیشگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا بکار گرفته شده، شرایط تربت جام و حومه سخت شده است وتا الان تعداد ۷۵ نفر مبتلایان به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.
مرتضی حمیدی با تاکید بر مراقبت ویژه بهداشتی توسط مردم و مسئولان افزود: برای پیشگیری ازشیوع ویروس کرونا از طرح های خلاقانه استفاده شد و این مردم هستند که بایستی نکات بهداشت فردی و اجتماعی راعایت کند و علیرغم  همه تاکیدات عده ای از مردم هنوز پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کند. وی با اشاره به کمبود تجهیزات پزشکی و خستگی کادرپزشکی و درمانی تصریح کرد: ما شرمنده کادر پزشکی و درمانی هستیم کادر درمانی بیمارستان سجادیه خسته و بی انگیزه شدند و توان و نای برای ادامه خدمت به بیماران را ندارندو لازم است مردم نکات بهداشتی را رعایت کند. وی خاطر نشان کرد: دانشکده علوم پزشکی نیازمند کمک‌های مردمی است وبا کمبود ماسک و تجهیزات پزشکی مواجه است و از طرفی هم شیوع ویروس تب کریمه کنگو در منطقه مشکل درمان را مضاعف کرده است . وی با اشاره به فرارسیدن عید قربان و خطر افرایش مبتلایان به ویروس تب کریمه کنگو تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس تب کریمه کنگو و ابتلای ۱۲نفر و فوت یک‌بیمار ناشی از تب کنگو بایستی ذبح دام درکشتارگاه صنعتی انجام گیرد و این آمادگی وجود دارد که ذبح دام "قربانی "به صورت رایگان انجام شود و کشتارگاه روزانه ظرفیت ذبح ۷۰۰دام را دارد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان