فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۳۰

فرماندار تربت جام

از ظرفیت دانشگاه‌ها باید برای توسعه شهرستان استفاده شود

حمیدی فرماندار تربت جام در نشست صمیمی با روسای دانشگاههای شهرستان گفت : از ظرفیت دانشگاه‌ها باید برای توسعه شهرستان استفاده شود

 
حمیدی فرماندار تربت جام در نشست صمیمی با روسای دانشگاههای شهرستان گفت : از ظرفیت دانشگاه‌ها باید برای توسعه شهرستان استفاده شود 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری حمیدی فرماندار شهرستان در این نشست صمیمی گفت : روسای دانشگاه ها با برپایی چنین نشست های در صدد معرفی ظرفیت های دانشگاه های خود و با ارایه راهکارهای علمی و عملیاتی به دنبال خدمت به جامعه و حل مشکلات شهرستان هستند.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه در حال حاضر ظرفیت های زیادی در دانشگاه های شهرستان که از این توانمندی ها در جامعه استفاده می شود، خاطرنشان کرد: امروزه به کمک دانشگاهیان می توان بسیاری از چالش ها و مشکلات اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی شهرستان را حل کرد که در گذشته از این ظرفیت کمتر استفاده شده است.
حمیدی ادامه داد : امروزه توانمندی ها و ظرفیت های خیلی خوب در دانشگاه ها در حوزه های مختلف وجود دارد که باید از این ظرفیت برای توسعه پایدارشهرستان و رفاه حال مردم بکار گرفته شود.
فرماندار شهرستان افزود: باید چالش ها را بررسی کنیم و اولویت ها را که برای توسعه شهرستان است در دستور کار قرار دهند و یک سند راهبری و جامع تهیه و با برنامه ریزی پیش رویم . 
حمیدی گفت : بزرگترین حرکت در شهرستان توسعه و ایجاد اشتغال است و باید برای اشتغال جوانان در شهرستان طرح راهبردی و عملیاتی با ظرفیت دانشگاهها تدوین شود .


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۲۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۴۰۰۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۵ نفر
آماربازدیدکنندگان