فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۰۴

​فرماندارو رئیس ستاد مدیریت بحران تربت جام‌ تاکید کرد

بارش شدید باران در راه است مردم مراقب بارندگی باشند

حمیدی فرماندار ورئیس ستاد مدیریت بحران تربت جام بااشاره به بارش شدید باران و آماده باش مدیران دولتی و همکاری بخش خصوصی گفت :

 


حمیدی فرماندار ورئیس ستاد مدیریت بحران تربت جام بااشاره به بارش شدید باران و آماده باش مدیران دولتی و همکاری بخش خصوصی گفت :با توجه به اعلام بارش باران و به منظور پیشگیری از بحران و هماهنگی بیشتر با مدیران، نخستین جلسه ستاد بحران تشکیل گردید تا اگربارش باران شدت گرفت برای پیشگیری از خسارت  مدیریت و برنامه ریزی شود.

مرتضی حمیدی بااشاره به اینکه بارش شدید باران در راه است افزود :زیر ساخت های عبور آبهای سطحی در سطح شهر استاندارد نیست و پاسخگوی روان  آبها نمی باشد،مردم مثل باران گذشته کیسه شن جلوی منازلی که در مسیر آب هستند ، قرار دهند.

وی ادامه داد: بارندگی  نعمت خداوندی است ، امیدواریم بدون خسارت باشد و اگر اتفاقی بیفتد همه ما مسئولیم واگر بحران مدیریت  نشود، تبدیل به تهدید می شود ،  در تهدید معاندین سوء استفاده می کنند و ممکن است مشکل امنیتی ایجاد شود ، پس باید با تمام توان پای کار باشیم.

وی با تشکر و قدردانی از همکاری و همراهی مردم عزیزدرهمه صحنه ها ، خاطر نشان کرد:مردم در همه صحنه ها بدون هیچ چشم داشتی پای کارند.

وی با اشاره به ویروس کرونا ابراز داشت : در حال حاضرشرایط شهرستان در وضعیت قرمز است و باید مراقبت کردکه امکانات شهرستان محدود است .


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان