فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۲/۱۱

پیام تبریک حمیدی فرماندار شهرستان به مناسبت هفته گرامیداشت معلم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری حمیدی فرماندار شهرستان تربت جام طی پیامی هفته معلم را به معلمان مهربان و متعهد شهرستان تبریک گفت.

‍ ‍ ⭕️گزارش روابط عمومی فرمانداری حمیدی فرماندار شهرستان تربت جام طی پیامی هفته معلم را به معلمان مهربان و متعهد شهرستان تبریک گفت.
متن پیام تبریک‌ مهندس حمیدی فرماندار شهرستان تربت جام در آستانه هفته "بزرگداشت مقام معلم" با نام و یاد اولین معلم هستی که "وَ عَلَّم آدمُ الاَسماءَ کُلُّها" و پیامبر رحمت و عشق حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و ائمه معصومین (ع) والاترین معلمین آفرینش ، زبان به ستایش" معلم" می گشاییم که میراث دار انبیاء و خزانه دار گنجینه های حکمت الهی است . او که طنین صدایش و پرواز کلماتش در آسمان اندیشه های پاک به کانون هرچه "کلمه طیبه" است می پیوندد . معلمی، که چشمه جاری و رودخانه ساری در باورهای دقیق ملت است و شمع وجودش را در راه تحقق آرمانهای نظام مقدس اسلامی و انتقال ارزشهای علمی و فرهنگی به نسلهای انقلاب عاشقانه تقدیم نموده است.از آنجا که روزها به بهانه ی وجود خود که بر گرفته از کانون کرامتی در خور توجه است صاحب عنوان می شوند ، روز معلم با نام سترگ علامه ی شهید استاد مرتضی مطهری از‌همان روز های مهم در‌تقویم ایران اسلامی است ،روزی که همه ی مردم تمام قد به ساحت معلم خویش ادای احترام و ابراز ارادت می کنند ،معلمی که الفبای تقدیر و دو دوتای قدردانی را از او آموخته ایم و قطعا در هر مرتبه ای در زندگی باشیم ،بی کم و کاست از دولت همت اوست و به حکم ( مَن علَّمنی حرفا فَقَد صَیَّرنی عبدا)ی مولای سخن حضرت امیر المومنین علیه السلام هر چه از فلسفه ی بودن می دانیم از دامان بلند معلم است و بی هیچ زیاده گویی ما بندگانِ معلمانِ خویشیم .اینک یاد و خاطره شهید استاد مرتضی مطهری و شهدای معلم را گرامی میداریم و تلاش های مومنانه به رنگ‌مهربانی شما معلمین عزیز و متعهد شهرستان را در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری می ستاییم و بخصوص در این ایام قرنطینه ( مبازره با ویروس کرونا ) از دغدغه ها و زحمات شما برای جبران درسهای دانش آموزان برخوردار و کم برخوردار قدردانی نموده و مقام شامختان را ارج می نهیم. مرتضی حمیدی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش تربت جام اردیبهشت ۹۹ 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان