فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۳/۲۷

فرماندار تربت جام:

خدمات دولت کمتر به مردم اطلاع رسانی شده است

حمیدی فرماندار شهرستان در اولین جلسه شورای اداری گفت : خدمات دولت کمتر به مردم اطلاع رسانی شده است.

   فرماندارتربت جام در جلسه شورای اداری با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، دهه کرامت و هفته قوه قضائیه با اشاره به ویژگی های یک مدیر مورد توقع مردم و جامعه گفت : یکی از مهمترین ویژگی و ابزار مدیریت داشتن صحه صدر است که مدیران بایستی درکنار پیگیری همه امور، کاردان، متعهد، تحمل مخالف وباحوصله باشند واز ظرفیت هاو قابلیت ها استفاده کند، ودرمقابل تخریب ها صحه صدر داشته باشد.
مرتضی حمیدی افزود:مدیران اجرایی بایستی ازخدمات ارزنده دولت دفاع کند، متاسفانه خدمات دولت کمتر به مردم اطلاع رسانی شده است.
حمیدی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و فشارهای داخلی و خارجی که به نظام ‌وارد شده تصریح کرد: دنیا قابل اعتماد نیست و بایستی جهش تولید را در همه حوزه هادردستور کار قراردهیم و رویکرد مدیران در پذیرش مسئولیت باید نوکری و خدمتگزاری مردم باشد.
رئیس شورای اداری شهرستان با اشاره به مشکل کنار گذر شهر نصرآباد بیان داشت: برای اجرای پروژه ورودی و خروجی شهر نصرآباد مبلغ ۸ میلیارد تومان اعتباراختصاص یافته و عملیات اجرایی این پروژه شروع شده است . وی با اشاره به گازرسانی ادامه داد:تا پایان امسال کلیه روستاهای شهرستان که شرایط گاز کشی را داشته باشند از نعمت گاز برخوردار می شوند.
وی با اشاره به تکریم ارباب رجوع گفت : درب اتاق فرماندار به روی همه باز است مدیران ملزم هستند تکریم ارباب رجوع داشته باشند ونباید به بهانه شرایط کرونایی برخورد ناشایستی با ارباب رجوع کنندو کرامت افراد باید حفظ شود.
وی با بیان ویژگی های یک مدیر یادآور شد: مدیر دستگاه اجرایی نباید به دنبال کار اقتصادی باشد اگر بود باید مدیریت اداره را ترک کند. فرمانداربیان داشت : مدیران با اخلاق مداری قانون را اجراکندوفرمانداربصورت سرزده از ادارات بازدید خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
تعداد بازدیدها : ۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان