فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۹

راهبران منطقه‌ای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی انتخاب می‌شوند

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: راهبران منطقه‌ای طرح مثلث توسعه اقتصادی-فرهنگی خراسان رضوی و دبیران نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی شهرستان‌های استان از بین ۶۰ نفر معرفی شده طی امروز و فردا در محل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی انتخاب و گزینش می‌شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مرتضی اشرفی با اعلام این خبر اظهار کرد: پیرو دستور استاندار و در راستای اجرای الگوی جامع طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی، آموزش و بکارگیری راهبران منطقه‌ای در ۱۲ منطقه استان و همچنین ظرفیت‌سازی و آموزش دبیران نهادهای مردمی اقتصاد مقاومتی در هر شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: پایداری کلیه اقدامات معین‌های اقتصادی در استان نیاز به شکل‌گیری ساختار منسجم و هدفمند در سطح استانی و شهرستانی دارد که تربیت، آموزش نیروی انسانی، هدایت و نظارت کلیه اقدامات معین‌های اقتصادی با استفاده از ظرفیت راهبران منطقه‌ای و دبیران نهادهای مردمی گامی موثر و مفید در این زمینه است.
لازم به ذکر است، مراحل شناسایی و گزینش افراد فوق توسط نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی و مجری طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی صورت گرفته است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۹۶۹۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۹ نفر
آماربازدیدکنندگان