فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۹

استاندار در جلسه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی مطرح کرد:

تحقق پیشرفت و آبادانی، امتداد راه شهیدان

استاندار خراسان رضوی گفت: امروز امتداد راه شهیدان، همانا حرکت در راه پیشرفت و آبادانی است و برای رسیدن به این موضوع باید تلاش شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی علیرضا رزم‌حسینی در جلسه مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی خراسان‌رضوی که با محوریت شهرستان مه‌ولات در محل استانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: برای این دفاع را گرامی می‌داریم چون یک جنگ ناخواسته به ما تحمیل شد.
وی در همین رابطه افزود: امروز امتداد راه شهیدان، همانا حرکت در راه پیشرفت و آبادانی است و برای رسیدن به این موضوع باید تلاش شود تا سطح رفاه مردم ایران افزایش پیدا بکند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه اقدامات با چاشنی توسعه پایدار برای موفقیت نیاز به گذر زمان دارند، ادامه داد: اگر به کلیت این حرکت که یک حرکت داوطلبانه و خیرخواهانه است نگاه کنیم، هر یک قدمی که توسط معین‌ها برداشته می‌شود جای قدردانی دارد.
رزم‌حسینی بر حضور معین‌های محلی در جلسات آموزشی تاکید کرد و گفت: در این جلسات آموزشی لازم است به توسعه روستایی که در پیرامون معین‌ها وجود دارد توجه شود.
وی اضافه کرد: جلسات تخصصی که پیرامون بررسی عملکرد معین‌های اقتصاد مقاومتی هر شهرستان برگزار می‌شود در واقع به منظور مرور پیشرفت کار و برطرف کردن نواقص اجرای پروژه‌هاست.
استاندار خراسان رضوی متذکر شد: اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در واقع بدون پول دولتی و با همت و پشتکار خیرین توسعه جلو می‌رود که قابل توجه است.
رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت اقتصادی که در شهرستان مه‌ولات وجود دارد، با برنامه‌ریزی درست کاهش نرخ بیکاری انتظار زیادی نیست.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی در ادامه این جلسه ضمن اشاره به نحس بودن ماه صفر و صدقه دادن برای رفع بلا در این ماه گفت: چه صدقه‌ای ارزشمندتر از اینکه در شرایط کنونی یک نفر بتواند برای افراد جویای کار اشتغال ایجاد کند.
حجت‌الاسلام محمدحسین ایزدی ادامه داد: صدقه دادن یعنی اینکه انسان همیشه به فکر خود نباشد و در زندگی خود به دیگران هم توجه کند.

لینک گزارش تصویری: https://b2n.ir/441314


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۷۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۵۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۹۶۸۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۸ نفر
آماربازدیدکنندگان