فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

 
فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۰۲

اشغال ۲۷ درصد از اماکن اقامتی خراسان رضوی در شهریورماه

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در شهریورماه سال جاری فقط ۲۷ درصد از کل ظرفیت اقامتگاه‌های رسمی استان اشغال شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی با اشاره به ظرفیت اماکن گردشگری استان در شرایط بیماری کرونا اظهار کرد: پس از مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا مبنی بر بازگشایی تمام تأسیسات گردشگری خراسان رضوی، واحد‌های اقامتی‌ که توانسته بودند مجوز‌های لازم برای بازگشایی را دریافت کنند، به ارائه خدمات گردشگری به مسافران پرداختند.
وی ادامه داد: در قسمت تاسیسات گردشگری استان، ۷۷۱ مجموعه از جمله هتل، هتل‌ آپارتمان، خانه مسافر، اقامتگاه بوم‌گردی، دفاتر خدمات مسافرتی، واحدهای پذیرایی بین راهی و... از مجموع ۲۲۶۶ واحد، به ارائه خدمت به زائران و مسافران پرداختند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: از مجموع واحدهای اقامتی استان در شهریور ماه امسال، هتل‌ها ۳۹ درصد، هتل آپارتمان‌ها ۳۳ درصد، مهمانپذیر‌ها ۲۶ درصد، خانه مسافرها ۳۳ درصد و اقامتگاه‌های بوم‌گردی ۴ درصد اشغال بوده و پذیرش زائر و مسافر داشته‌اند.
براتی تصریح کرد: در این ایام و با توجه به شرایط کرونایی، بازرسی و نظارت از تاسیسات گردشگری استان با جدیت بیشتر انجام شده است که از مجموع ۴۱۷۳ بازدید صورت گرفته ۶۲۵ مورد تذکر و ۲۳۳ مورد نیز اخطار داده شده است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۸۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۹۷۰۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان