فرماندار شهرستان تربت جام
حسین جمشیدی
فرماندار شهرستان تربت جام

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۵/۲۶

پیام تبریک فرماندار به مناسبت ۲۶ مرداد

حمیدی فرماندار تربت جام طی پیامی سالروز ورود آزادگان را به میهن عزیز تبریک گفت

 بسم‌الله الرحمن الرحیم
 ۲۶مرداد ماه، سـالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان و غیور مردان سـرافراز و اسوه های صبر و استقامت در دفاع از کیان و انقلاب اسلامی به میهن عزیزمان ایران است . آزادگانی که با دلیری و مقاومت با استواری و شجاعت امیدوار و دلاورانه با همان صلابت همیشگی در راه دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و پیامهای شهدا، زیر شدید ترین شکنجه های دشمن، حاضر نشدند در مسیر آنها قرار گیرند و عشق به وطن را با سرود استقامت و ایثار آمیختند و دم نزدند.
آزادگان عزیز ما در۸ سال دفاع مقدس با تاسی از عاشورا جنگیدند و بعد از اسارت نیز در جهت حفظ آرمان‌های اسلام نقش خود را به خوبی ایفا کردند.
هر لحظه اسارت این اسوه‌های صبر و استقامت جزو اسناد پر افتخار ملت ایران محسوب می‌شود.
اسنادی که می‌توان از لابه لای آن‌ها اعتراف صریح دشمن را به ناتوانی در برابر اراده آهنین فرزندان ملت ایران مشاهده کرد.
لذا با الهام از ایثارگران در شرایط کنونی "تحریم های ظالمانه " می توان بار دیگر از شجاعت آزادگان درس عبرت گرفت و در مقابل فشار و جنگ اقتصادی دشمنان پیروز میدان شد.
مقام معظم رهبری در این خصوص فرموده اند: ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافرازمان در طول سالهای سخت اسارت، ملت ایران را سربلند و رو سفید کرد و ما بازگشت پیروزمندانه آنان را به میهن اسلامی حادثه ای می دانیم که دست قدرت الهی آن را رقم زد.
اینجانب ضمن گرامیداشت 26 مرداد سالروز افتخار آفرین و بازگشت آزادگان سرافرازمان به میهن، این روز عزیز را به تمامی آزادگان کشور علی الخصوص آزادگان شریف *شهرستان تربت جام* تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تمامی عزیزان از درگاه ایزد منان آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.
مرتضی حمیدی فرماندار شهرستان تربت جام


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
۱۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان