فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی
فرماندار شهرستان تربت جام

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۰۶

دیدرا فرمانده انتظامی شهرستان با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سرهنگ موهبتی فرمانده نتظامی شهرستان به اتفاق همکاران با حمیدی فرماندار به مناسبت هفته دولت دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سرهنگ موهبتی فرمانده نتظامی شهرستان به اتفاق همکاران با حمیدی فرماندار به مناسبت هفته دولت دیدار و گفتگو کرد .
حمیدی در این دیدار ضمن تشکر از انتظامی شهرستان و فرماندهی انتظامی که در این یک چند ماه اخیر بسیاری از مواردی که در شهرستان  وجود داشت برطرف شده است که این تلاش همه نیروهای خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی را می نشان میدهد .
حمیدی ادامه داد: انتظامی شهرستان در ایام کرونا بازوی بسیار قوی برای مبارزه با این بیماری در کنار دولت بوده است که با مدیریت جهادی پلیس اماکن وضعیت بازار را به نحو مطلوب رساندیم و نارضایتی در این حوزه نداریم .
رئیس شورای تامین شهرستان اظهار داشت : دولت ها با پشتوانه امنیتی می تواند موفق باشند که الحمدالله در کشور جمهوری اسلامی با داشتن نیروهای فعال و دلسوز  و آماده باش مستقر در نیروی انتظامی هیچگونه دغدغه ای وجود ندارد .
فرماندار گفت : عملکرد شهیدان رجایی و باهنر الگویی برای دولت مردان و مدیران شده است . مردم سرمایه های این نظام هستند و باید وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم با همکاری همه رفع گردد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
۱۰۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان