فرماندار شهرستان تربت جام
مرتضی حمیدی
فرماندار شهرستان تربت جام

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۷/۲۵

فرماندارتربت جام‌در بازدید سرزده از آموزش و‌پرورش مطرح کرد

۵۰ کلاس درس در تربت جام بدون معلم تاامروز ۲۴ مهر

به گزارش روابط عمومی، حمیدی فرماندارتربت‌جام درحاشیه بازدیدسرزده از اداره آموزش و پرورش و بررسی مشکلات و چالشها در شروع سال تحصیلی جاری به خبرنگار خراسان‌گفت :با توجه به شروع سال تحصیلی جدیدو تشکیل کلاس درس با حضور دانش آموزان ازنیمه آبان ماه آموزش وپرورش تربت جام‌ با کمبود نیروی انسانی بویژه در مقطع ابتدایی مواجه است و ۵۰ کلاس درس بدون معلم است،گرچاره اندیشی نشود، دانش آموزان بامشکل جدی مواجه خواهندشد.

به گزارش روابط عمومی، حمیدی فرماندارتربت‌جام درحاشیه بازدیدسرزده از اداره آموزش و پرورش و بررسی مشکلات و چالشها در شروع سال تحصیلی جاری به خبرنگار خراسان‌گفت :با توجه به شروع سال تحصیلی جدیدو تشکیل کلاس درس با حضور دانش آموزان ازنیمه آبان ماه آموزش وپرورش تربت جام‌ با کمبود نیروی انسانی بویژه در مقطع ابتدایی  مواجه است و 50 کلاس درس بدون معلم است،گرچاره اندیشی نشود، دانش آموزان بامشکل جدی مواجه خواهندشد.
مرتضی حمیدی افزود: برای تامین نیروی انسانی با مدیرکل آموزش و پرورش تماس تلفنی گرفته خواهد شد ودرصورت امکان  به صورت حضوری خدمت مدیرکل محترم خواهم رسید و از نزدیک پیگیری خواهم کرد.
وی همچنین ادامه داد: در مقطع متوسطه پایه اول و دوم نیزکمبود دبیرداریم که باتلاش مدیریت آموزش وپروش وبرنامه ریزی لازم تاحدودی پوشش داده شده است.
وی با اشاره به حضوردانش آموزان درکلاس درس از ۱۸ آبان خاطر نشان کرد: اگر قرار باشددانش آموزان به صورت حضوری درکلاس درس حضور داشته باشندبایستی دراسرع وقت معلمین موردنیازتامین شود.
 
وی با اشاره به طرح مشکلات بازنشستگان آموزش و پرورش ابراز داشت : مشکلات و گرفتاریهای بازنشستگان توسط اعضای کانون مطرح و باید کمک شود تا مشکلات آنان‌مرتفع شود.
وی به اشاره به مدارس فرسوده در تربت‌جام یادآورشد: بیش از ۳۵ درصد مدارس تربت جام‌فرسوده است  و بخصوص در شهرستان مرزی تربت جام متاسفانه درصد بالاتراست که بخشی از طریق اداره کل نوسازی و بخشی هم توسط خیرین به صورت مشترک دردست  احداث و بازسازی است.
حمیدی با اشاره به مصوبات اخیر سفر استاندار خراسان به تربت جام و مصوبات سفربه خبرنگار خراسان گفت: دراسفر اخیر استاندار به تربت جام ۵۵ مصوبه به تصویب رسید که از این تعداد پروژه ها قرار شد دو واحد آموزشی دوکلاسه در روستای صید آباد از توابع بخش پائین جام و چهارکلاسه درمنطقه بالاجام احداث شود.
 وی ادامه داد: مدارس فرسوده با کمک اداره کل نوسازی ، خیرین  و اعتبارات دولتی باید به مرور زمان  احداث و بازسازی شود.
وی تاکید کرد: لحظه به لحظه و هرروز پیگیر مصوبات سفر استاندارخراسان  به تربت جام هستم .
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان