فرماندار شهرستان تربت جام
حسین جمشیدی
فرماندار شهرستان تربت جام

    .     .     .
۱۴۰۰/۱۰/۱۵

فرماندار جدید تربت جام معرفی شد

آئین تکریم و معارفه فرماندار تربت جام باحضوراعضای شورای اداری ،شورای تامین، امامان جمعه ، جمعی از معتمدین درسالن شهید حسین نصیری تربت جام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آئین تکریم و معارفه فرماندار تربت جام باحضوراعضای شورای اداری ،شورای تامین، امامان جمعه ، جمعی از معتمدین درسالن شهید حسین نصیری تربت جام برگزار شد

 آئین تکریم و معارفه فرماندار تربت جام باحضوراعضای شورای اداری ،شورای تامین، امامان جمعه ، جمعی از معتمدین درسالن شهید حسین نصیری تربت جام برگزار شد و طی حکمی از سوی استاندار خراسان رضوی، حسین جمشیدی به سمت فرماندار تربت جام معرفی و از زحمات مرتضی حمیدی فرماندار اسبق تشکر و قدردانی بعمل آمد.
 معاون سیاسی  امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت: فرصت خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب به سادگی به دست نیامده و فرصت سختی و بهتری برای خدمتگزاری فراهم شده است و اگر می خواهیم مدیر جهادی باسیم باید درون خودمان درست شده باشد.

سید هادی طباطبایی افزود:ما باید پاسخگوی عملکرد خود به ملت ایران باشیم و اگر عملکرد خوبین نداشته باشیم در یوم‌الحساب، از اینکه مسئولیتی را قبول کردیم پشیمان خواهیم‌بود.
وی تصریح کرد: مدیرجهادی باید خصلت ها و ارزشها را در خود ملکه و نهادینه کند و مردم داری، عدالت محوری و مردمی بودن رادر درون خود داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: مدیران و بزرگان تربت جام باید بال، همراه و هم جهت برای توسعه، رشد و شکوفایی استعدادهای منطقه با این نیروی انسانی بسیار عالی که دارد تلاش کنند.

وی افزود: تلاش بر این بوده که فرمانداران استان را از افراد انقلابی و کاربلد انتخاب کنیم تا انشالله بتوانیم شرایط بهتری را برای مردم و به خصوص مناطق محروم رقم بزنیم.

وی به مدیران‌توصیه کرد: مسئولان باید خادمی و نوکری مردم را سند افتخار برای خود بدانند ‌و در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.

دراین مراسم امامان‌جمعه شرف الدین جامی الاحمدی ، حجت الاسلام مظاهری، حجت الاسلام زاهدی ، قربانی مسئول دفتر نماینده طی سخنانی از تلاشهای ارزنده چهارساله مرتضی حمیدی فرماندار سابق تربت جام تشکر و کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان