فرماندار شهرستان تربت جام
حسین جمشیدی
فرماندار شهرستان تربت جام

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۱۷

فرماندار تربت جام

مدیران کارخانه باید اعتماد سازی کنند

حمیدی فرماندار شهرستان در بازدید از کارخانه قند جام گفت : مدیران کارخانه باید اعتماد سازی کنند کشاورزان با تحویل چغندر به کارخانه معیشد کارگران را تامین می کنند.


حمیدی فرماندار شهرستان در بازدید از کارخانه قند جام گفت :
مدیران کارخانه باید اعتماد سازی کنند کشاورزان با تحویل چغندر به کارخانه معیشد کارگران را تامین می کنند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندارتربت جام گفت: چرخ کارخانه قند تربت جام درحال حاضربخوبی می چرخد و با توجه به روز بودن پرداخت بدهی ها به کشاورزان وکارگران و طلبکاران می طلبد که کشاورزان چغندر را به کارخانه قند تحویل دهند تا ۴۰۰ کارگر کارخانه آسیب نبینند.
مرتضی حمیدی با اشاره به شعارسال از سوی مقام معظم رهبری افزود: کارخانه قند استعداد افزایش خط تولید صنایع غذایی را دارد و مدیران و کشاورزان‌کمک کنند تا تولید در کشور رونق داشته باشد.
وی ادامه داد: مدیران کارخانه قند تا جایی که امکان دارد اعتماد ایجاد کنند تا کشاورزان چغندر به کارخانه تحویل دهند و چرخ کارخانه بچرخد و کارگران بیکار نشوند.
 
مدیرعامل شرکت فرآورده های غذایی و قند تربت جام درحاشیه بازدید فرماندار، جمعی از مدیران اجرایی و شورای اسلامی شهر از کارخانه قند در گفتگو با خبرنگارخراسان گفت : از ابتدای تحویل چغندر به کارخانه قندتاالان بیش از ۱۸۰۰ تن شکر تولید شده است و کارخانه همچنان درحال تحویل چغندراز سوی کشاورزان تربت جام است.
 
عابدینی افزود: با انتقال بیش از ۱۶هزار تن شکر خام از بندر تا الان ۹هزارتن شکر تصفیه شده و ۷هزارتن باقی مانده که پس از اتمام تحویل چغندر تصفیه این میزان راخواهیم داشت .
 
وی با اشاره به پرداخت به موقع وجه چغندرقندبه کشاورزان وجلب اعتمادآنان به کارخانه قند‌ادامه داد: با توجه به خوش حسابی کارخانه، کشاورزان منطقه برای انعقاد قراداد درسال زراعی پیش رو نیز به کارخانه مراجع دارند.
 
وی با اشاره به توسعه کارخانه تصریح کرد: در راستای توسعه کارخانه امسال ۴ هکتار باغ پسته و عناب احداث گردید و علاوه بر آن در کارخانه برای ۴۲ نفر اشتغالزایی جدید صورت پذیرفته است که کمک شایانی به اشتغال جوانان شهرستان تربت جام خواهد بود.
 
مدیرعامل شرکت فرآورده های غذایی و قند تربت جام گفت : شرکت آمادگی دارد تا از طریق واردات شکر خام و انجام امور تصفیه یا ترانزیت و تصفیه اجرتی شکر خام و صادرات آن به کشورهای همجوار گامی موثر در جهت رونق تولید برداشته شود.
 
 عابدینی ابراز امیدواری کرد:با تأسیس شرکت های زیرمجموعه و پایین‌دست صنعت قند و شکر بتوان فعالیت کارگری شرکت را از حالت فصلی به دائم در سال تغییر داده تا علاوه بر اشتغالزایی کارگران موجبات رونق اقتصادی شهرستان نیز فراهم گردد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت جام
بازدید : ۱۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان